Kierownik zespołu

Adam Stańczak

Gitarzysta mający pomysły na ciekawe zagrywki i solówki. Stale uczy się sztuki improwizacji gitarowej:) Fender Stratocaster USA i Ephiphone LES PAUL H100 w połączeniu z Boss-100 stanowi świetne wypełnienie całej sekcji rytmicznej. Wzmacniacz lampowy Fender X2 daje mocno gitarowe brzmienie.
Gra na akordeonie Weltmeister Topas De Luxe i Melodyce 32 Hohnera.
Śpiew i muzyka biesiadna to życiowe zamiłowanie przekazane przez ojca Stanisława.

Akustyk i realizator dźwięku zespołu

Mateusz Sulewski

Specjalista od niskich częstotliwości. Akustyk techniczny całej kapeli. Od Niego zależy brzmienie całego składu i ustawienie barwy naszego występu.
Perfekcyjnie śpiewający basista, a zestaw basowy TRACE ELLIOT 200 i Boss-10B gitary Feder JAZZ BASS IV, oraz Fender bas elektro-akustyczny bezprogowy – mówi sam za siebie.

Operator oświetlenia i efektów wizualnych zespołu

Artur Stańczak

Najlepiej wykształcony technicznie muzyk z całego składu. W zespole od pierwszego występu. Jego solowa gra na bębnach naprawdę robi wrażenie i zapada głęboko w pamięci. Jest bezkonkurencyjny w tym, co robi. Jego zestaw perkusyjny to połowa jego życia. Wyspecjalizowany Zawodowiec;)

Karolina Kozar

Absolwentka Szkoły muzycznej. Od kiedy Karolina znalazła się w zespole, wszystko nabrało nowego, nie tylko Saksofonowego, brzmienia. Energia i pomysłowość gry Karoliny jest naprawdę świetnie odbierana przez gości.
Korg King, Saksofon altowy, Flet poprzeczny to główne pasje Karoliny.
Z każdym występęm coraz lepiej komponuje się w duecie wokalnym z Patrycją.
Zapowiada dedykacje, utwory i ma duży udział w kwestiach organizacji oczepin.

Patrycja Godlewska

Z Patrycją ustalany jest program i wszelkie szczegóły dotyczące imprezy. Pewna swojego talentu i swoich możliwości wokalistka. Mocny głos, doskonała artykulacja śpiewanego tekstu to efekt wielu godzin pracy i ćwiczeń pod opieką specjalistów od emisji głosu. Muzyka i śpiew to pasja, którą nieprzerwanie pielęgnuje już od najmłodszych lat. Wyśmienity kontakt z gośćmi i estradowy sposób poruszania się na scenie zapewniają niesamowitą atmosferę na uroczystościach.

Pracuję dużo – czasami 24/24h, prowadząc własną działalność gospodarczą. Uwielbiam gotować. Miło jest ugościć licznych znajomych i przyjaciół dobrym jedzeniem. W wolnych chwilach podróżuję.
Najlepiej wyjazd z bliskimi, by oderwać się od codzienności. Planujący, przewidujący – taki młody przedsiębiorca. Ceniący punktualność. Reflex – to dla mnie połowa życia:) Druga połowa to moja kobieta 😉 Poza tym uparty, ale ogarnięty.
Pracuję w branży motoryzacyjnej jako doradca techniczny COTECH w autoryzowanym salonie znanej marki. Na co dzień przykładny mąż oraz ojciec trójki wspaniałych dzieci. W wolny weekend najlepiej grill ze znajomymi, odpoczynek z rodziną. Stanowczy i odpowiedzialny. Bez rodziny i muzyki nie mógłbym normalnie funkcjonować.
Gram z pasji i dla przyjemności. Lubię śpiewać i ogólnie występować na scenie, która jest dla mnie miejscem, w którym wszystko zdarzyć się może:)
Pracuję jako kierowca.Uwielbiam wędkarstwo, jazdę na rowerze, dużo biegam.
W wolnych chwilach komponuję i uczę się gry na innych instrumentach : harmonijce ustnej, trąbce, gitarze, pianinie i akordeonie.
Moja druga połowa życia to królestwo własnego zestawu perkusyjnego, które stale rozbudowuję.
Obecnie, dzięki środkom za ogólnopolski konkurs muzyczny, którego zostałem Laureatem – spędzam dużo czasu w studio, by nagrać własny projekt muzyczny o charakterze religijnym.
Współpracuję z wieloma muzykami, z którym chętnie występuję poza sezonem weselnym.
Na co dzień prowadzę zajęcia umuzykalniające dla dzieci.
Z pełnym zaangażowaniem podchodzę do swojej pracy, w której klientów traktuję tak, jak sama bym chciała być traktowana.
Bez włożenia serca w to, co robię, nie odczuwałabym satysfakcji.
Trudno jest mi wyobrazić sobie życia bez muzyki. Poświęcam jej swój czas i pragnę dzielić się nią z innymi.
Na co dzień pracuję jako nauczycielka języka angielskiego i francuskiego. Poza tym studiuję romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim.
Muzyka oraz śpiew towarzyszą mi już od najmłodszych lat. To całe moje życie. Dzięki fantastycznemu nauczycielowi muzyki z gimnazjum, nauczyłam się gry na gitarze. W późniejszych latach mogłam rozwijać swoje zdolności wokalne na zajęciach z emisji głosu oraz na scenie (już w praktyce).
Odpowiedzialna i pewna siebie.
W wolnych chwilach podróżuję i spędzam czas z bliskimi.