Kierownik zespołu

Adam Stańczak

Klawiszowiec i gitarzysta mający pomysły na ciekawe zagrywki i solówki. Stale uczy się sztuki improwizacji:) Klawisze Najnowszej serii Yamaha PRS Pro pozwalają na zrobienie całej sekcji rytmicznej oraz zagranie utworów w doskonałej jakości

Ibanez w połączeniu z Boss-100 stanowi świetne wypełnienie całej sekcji rytmicznej.  Gra na akordeonie Weltmeister Topas De Luxe i Melodyce 32 Hohnera.

Śpiew i muzyka biesiadna to życiowe zamiłowanie przekazane przez ojca Stanisława.

Wokalistka

Patrycja Stańczak

Pewna swojego talentu i swoich możliwości wokalistka. Mocny głos, doskonała artykulacja śpiewanego tekstu to efekt wielu godzin pracy i ćwiczeń pod opieką specjalistów od emisji głosu. Muzyka i śpiew to pasja, którą nieprzerwanie pielęgnuje już od najmłodszych lat. Wyśmienity kontakt z gośćmi i estradowy sposób poruszania się na scenie zapewniają niesamowitą atmosferę na uroczystościach.

Saksofonista – showman

Tomasz Kulisz

Najlepszy SAX w Polsce. Zawodowy muzyk. Tomasz potrafi zrobić na saksofonie naprawdę wszystko. Polski Bruce Willis 🙂 we własnej osobie.

Wokalista

Adam Rasiński

Multiinstrumentalista Gra na keyboardzie, akordeonie, basie lub na swojej ulubionej perkusji.
Adama śpiew i grę uwielbiają słuchacze, ma w repertuarze setki utworów
znanych i lubianych. Gdy występuje, robi to w zawodowym stylu.

O nas prywatnie

Pracuję dużo, prowadząc własną działalność gospodarczą. Uwielbiam gotować. Miło jest ugościć licznych znajomych i przyjaciół dobrym jedzeniem. W wolnych chwilach podróżuję. Najlepiej wyjazd z bliskimi, by oderwać się od codzienności. Planujący, przewidujący - taki mały przedsiębiorca, ceniący punktualność. Reflex - to dla mnie połowa życia:) Druga połowa to moja żona 😉 Poza tym uparty, ale ogarnięty.
Na co dzień pracuję, jako nauczycielka języka angielskiego i francuskiego. Poza tym studiuję romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim.
Muzyka oraz śpiew towarzyszą mi już od najmłodszych lat. To całe moje życie. Dzięki fantastycznemu nauczycielowi muzyki z gimnazjum, nauczyłam się gry na gitarze. W późniejszych latach mogłam rozwijać swoje zdolności wokalne na zajęciach z emisji głosu oraz na scenie (już w praktyce).
Odpowiedzialna i pewna siebie.
W wolnych chwilach podróżuję i spędzam czas z bliskimi.