Pięcioosobowy skład, w którym wszyscy grają i śpiewają. To teraz rzadkość!

Karolina Kozar i Patrycja Godlewska śpiewające i grające na różnych instrumentach, miło zaskakują gości i osoby, które przychodzą na występy zespołu.

Zestaw perkusyjny Artura wypełnia po brzegi każdą scenę.

Mateusz zawsze trafi w gusta gości śpiewając kolejny HIT Lata. Nie brakuje mu pomysłu podczas konkursów oczepinowych. Ma świetny kontakt z gośćmi. Najwyższej jakości zabawa biesiadna za stołami prowadzona przez kierownika zespołu Adama – to specjalność zespołu Reflex na rynku lokalnym. Jesteśmy znani z tego, że robimy najlepszą biesiadę za stołami gości.

 

 

Pary Młode traktujemy jak naszych Przyjaciół – zapraszamy na próbę, gdzie można nas posłuchać raz w tygodniu , zawsze w godzinach wieczornych. Dojedziemy własnym zespołowym transportem (busem) i zagramy w każdym miejscu w Polsce, gdzie nas zaprosicie.

W naszych usługach, na życzenie Pary Młodej, na godzinę przed ślubem gramy Marsza Weselnego w domu Pani Młodej, aż do momentu odjazdu do kościoła. Marsz Weselny jest grany zawsze w pełnym składzie i instrumenty są nagłośnione.

 

 

Na 2 tygodnie przed prowadzoną imprezą obowiązkowo spotykamy się z organizatorami uroczystości, aby ustalić indywidualne szczegóły występu oraz program imprezy. Wszystko według Państwa życzeń.

 

Wszystkie instrumenty są nagłośnione, wzorowy kontakt z gośćmi oraz prowadzenie całości imprezy to główne atuty zespołu Reflex, a granie na scenie to po prostu koncert!

Zestawy systemów bezprzewodowych umożliwiają nam prowadzenie zabaw biesiadnych z różnych miejsc sali weselnej lub poprowadzenia Karaoke lub innych zabaw tematycznych z gośćmi.
Zgranie, które wypracowaliśmy przez wielogodzinne próby, widać w każdym momencie naszego występu.