Historia zespołu REFLEX z DĄBRÓWKI

Reflex to zespół muzyczny, który powstał w 2005 roku, a jego założycielem jest Adam Stańczak– syn Stanisława, grającego w legendarnym zespole Echo z Dąbrówki którego w latach ‘70-‘90 tworzyli: Stasio Stańczak, Andrzej Wawryło, Grzesiek Głowacki i Darek Barbarski.

W 2017 do zespołu dołącza wybitnie utalentowana Patrycja Stańczak, żona Adama by kultywować i rozwijać tradycję rodzinną.

Na początku roku 2019 Adam wraz z żoną Patrycją, nawiązał współpracę z doświadczonym muzykiem Adamem Rasińskim, który śpiewa i gra właściwie na wszystkim  Adam, pochodzi z gminy Dąbrówka. W naszych stronach znany jest z wzorowego prowadzenia występów okolicznościowych oraz bogatego repertuaru muzycznego, który to sam opracował.

Od tego czasu REFLEX z Dąbrówki posiada różnorodny i największy repertuar muzyki rozrywkowej i tanecznej. Mieszkając w bliskiej odległości od siebie członkowie zespołu spotykają się regularnie śpiewając i rozgrywając najnowsze przeboje , które dopiero co pojawiły się w Internecie, radiu a także na krajowych festiwalach.

W każdym występie porywamy gości największym aktualnym HITEM!

Fotografie zespołu ECHO w latach 1970-1995