Dwie piękne i utalentowane wokalistki są perłami naszego składu.

Karolina – poza tym, że śpiewa, to również zawodowo gra na saksofonie, flecie oraz syntezatorze.

Patrycja to gwarancja profesjonalnego wokalu. Oprócz tego, gra ona na gitarze oraz innych instrumentach perkusyjnych.  Zaraża gości swoją pozytywną energią i uśmiechem.

Innowacyjność zespołu, wprowadzenie nowej jakości gry i nowego sposobu prowadzenia imprez przyniosły zespołowi ogromny sukces na rynku weselnym.

Wielogodzinne próby w sali prób pozwoliły na perfekcyjne zgranie całego zespołu oraz stworzenie bogatego repertuaru muzycznego.


Reflex to bez wątpienia NAJMOCNIEJSZY
, 5 – osobowy skład grający i śpiewający w 100% na żywo na terenie Mazowsza.

Dzięki wspaniałej saksofonistce i fantastycznej wokalistce, każdy występ zamienia się w prawdziwy koncert, a wrażenia po nim zostają na długo w pamięci.

Grając na najwyższej jakości instrumentach znanych marek, uzyskujemy odpowiedni efekt i rodzaj brzmienia oprawy muzycznej. Częsta zmiana sprzętu nagłośnieniowego i instrumentów muzycznych jest naszym atutem. W 2017 roku, zmiana nagłośnienia na RCF made in Italy pozwoli na uzyskanie najlepszej jakości dźwięku, po to by nasi słuchacze rozkoszowali się dźwiękami wydobywającymi się z naszych głośników.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ MUZYCZNY REFLEX
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZAKRES PROWADZONYCH USŁUG:

WESELA, KONCERTY, IMPREZY FIRMOWE, DYSKOTEKI, EVENTY, BALE OKOLICZNOŚCIOWE, IMPREZY TEMATYCZNE, FESTYNY, DOŻYNKI, FESTIWALE, NAGŁAŚNIANIE IMPREZ PLENEROWYCH, OBSŁUGA INNYCH UROCZYSTOŚCI.